ד"ר סיגל טל נבחרה לנהל את מערך הדימות בביה"ח אסף הרופא – אתר DoctorsOnly

dr sigal tal on doctors only website

למעבר לקריאת הכתבה באתר DoctorsOnly

ד"ר סיגל טל שימשה עד לאחרונה כמנהלת יחידת הMRI והנוירו-רדיולוגיה בבית החולים "אסף הרופא" וכעת זכתה במכרז לניהול מערך הדימות של בית-החולים. במסגרת התפקיד תהיה ד"ר טל תהיה אחראית על שמונה יחידות משנה במערך: דימות מכון השד, חזה ולב, ילדים CT, אנגיו, MRI, רנטגן וכן שיקופים ודימות בבית החולים "שמואל הרופא" שנמצא בבאר-יעקב. בתפקידה החדש היא תחליף את ד"ר פבל גוטליב.
בנוסף לתפקידה ב"אסף הרופא", משמשת ד"ר טל מרצה בכירה בתחום הדימות באוניברסיטת תל-אביב.

"יחידת ה-MRI ניצבת כיום בחזית הטכנולוגיה בארץ. יש לנו מכשירים חדשים, תוכנות וחומרות מתקדמות ועם סלילים ייעודיים לכל סוגי הבדיקות. בנוסף, אנו מבצעים מספר רב של מחקרים בשיתוף המכון לרפואה היפרבארית (תא לחץ), בראשות פרופ' שי אפרתי", ציינה ד"ר סיגל טל עם כניסתה לתפקיד החדש והוסיפה: "כיום ב-MRI באסף הרופא נעשות בדיקות לעצבים פריפריים, לאחר הזרקות ומשתלים לפנים וכן בדיקה לפני ואחרי טיפול בתא לחץ". ד"ר טל הודתה להנהלת בית החולים "על שהוקירה את עבודתי המאומצת יחד עם הצוות המקצועי המצוין שלי, וראתה בי כמועמדת המתאימה לנהל את מערך הדימות".

מנהלת "אסף הרופא", ד"ר אסנת לבציון קורח, אמרה: "אני מברכת את ד"ר טל ובטוחה שהיא האדם הנכון במקום הנכון להמשיך ולהוביל קדימה את מערך הדימות במרכז הרפואי שלנו. כישוריה ומקצועיותה הם נכס והראייה לכך – יחידת ה-MRI המתקדמת שלנו היא שם דבר בארץ וגם בעולם".

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

אודות ד"ר סיגל טל
חוות דעת נוספת בפענוח MRI

בדיקת CT

ד"ר סיגל טל נבחרה לנהל את מערך הדימות בביה"ח אסף הרופא – אתר DoctorsOnly
5 (100%) 1 vote